fbpx

Blog

Jednodňová chirurgia a lipotransfer: Ide to dokopy?

Jednodňová chirurgia a lipotransfer: Ide to dokopy?

Viete, čo je lepšie a trvácnejšie ako botulotoxín a kyselina hyalurónová? Odpoveď je: lipotransfer a jednodňová chirurgia. Na klinike Revive vám urobíme transfer tuku iba za dve hodiny a vaše pery, prsia či zadoček budú dokonalejšie ako kedykoľvek predtým. Okrem toho je zákrok zaručeným receptom aj na dlhodobé odstránenie vrások až na 5 rokov.

 

Čo je to lipotransfer?

Lipotransfer alebo jednoduchšie povedané transfer tuku je metóda, pri ktorej vám tuk z jednej časti tela premiestnime do inej. Znamená to, že dosiahneme rovnaký výsledok ako s kyselinou hyalurónovou alebo s botoxom, avšak omnoho zdravším spôsobom a dlhodobejším efektom až na 4-5 rokov. Na vyplnenie žiadúcich miest sa totiž použije váš vlastný materiál – tuk, nič cudzie alebo nezdravé.

Vďaka tomu, že lipotransfer u nás prebieha v rámci programu jednodňovej chirurgie, ste hneď po zákroku fit. A čo je na tom najlepšie, hneď po zákroku uvidíte aj jeho výsledok.

 

Aké výhody má lipotransfer prevedený u nás v Revive?

V porovnaní s inými estetickými zákrokmi má transfer tuku niekoľko výhod. V prvom rade je výkon absolútne bezbolestný, a to najmä vďaka celkovej anestézii. Výsledkom toho je aj omnoho lepšie rozloženie výplňového materiálu, miesto pred vpichom totiž nie je deformované lokálnou anestéziou, čo sa pri bežných zákrokoch pravidelne deje.

Ďalším benefitom je aj viditeľnosť efektu hneď po vykonaní zákroku.

Áno, aj takéto zázraky dokáže urobiť šikovný tím odborníkov na našej klinike. Vďaka lipotransferu si môžete dokonca nechať zväčšiť prsia, vymodelovať brazílsky zadoček, odstrániť kruhy pod očami, omladiť kontúry tváre, tvarovať nohy, boky a  iné partie tela.

 

Prečo si vybrať našu kliniku?

Klinika Revive disponuje najmodernejším vybavením a profesionálnym tímom lekárov, ktorí sú vo svete estetickej medicíny ako doma. Navštívte nás aj vy, jednodňová chirurgia vám nezaberie veľa času a výsledok bude fantastický.

SME ZMLUVNÝM PARTNEROM UNIONU a DÔVERY v odbore JEDNODŇOVÁ CHIRURGIA. Skryť