fbpx

Blog

Transplantácia vlasov v jednodňovej chirurgii

Túžite po hustých, pevných a zdravých vlasoch?
Radi vás privítame na klinike REVIVE. Transplantácia vlasov je v súčasnosti jedným z najmodernejších trendov v estetickej medicíne. Ak chcete mať krásne vlasy, ktoré vám bude každý závidieť, predstavuje pre vás tento zákrok krok číslo 1 k novému životu. Transplantácia vlasov prebieha vo forme jednodňovej chirurgie  a výsledkom je krásna „hustá hriva“ s dlhodobým efektom.

 

Prečo transplantácia vlasov od nás?

Zákrok na našej klinike vykonáva skúsený chirurg MUDr. Július Muranský. Transplantácia sa robí v lokálnej anestézii, je bezbolestná a takmer neinvazívna (nezanecháva žiadne jazvy). Zárukou kvalitného výsledku je ručná transplantácia štepov, ktorá umožňuje vysokú precíznosť. Na jednom sedení vám vieme transplantovať až 3 000 štepov a zákrok môžete podstúpiť aj cez víkend.

 

K čomu vám dopomôže transplantácia vlasov?

Transplantácia vlasov je prvým krokom k životu bez obmedzení. Už žiadna strata sebavedomia a nepríjemné pocity v spoločnosti. Práve nové vlasy vám pomôžu cítiť sa vo vašom vlastnom tele príjemne. Ak ste v mladosti mali dlhé alebo husté vlasy a starnutím ste ich pomaly stratili, je prirodzené, že aktuálny stav pre vás nie je vyhovujúci.
Obráťte sa preto s dôverou na našu kliniku, radi vám pomôžeme prinavrátiť opäť krásne zdravé vlasy. Úvodnú konzultáciu máte u nás zadarmo. Tak neváhajte a objednajte sa!

SME ZMLUVNÝM PARTNEROM UNIONU a DÔVERY v odbore JEDNODŇOVÁ CHIRURGIA. Skryť