fbpx

Oddelenia - Drakula terapia najúčinnejšou ACP plazmou

Drakula terapia najúčinnejšou ACP plazmou

  • Popis

Popis

To, že v ľudskom tele koluje približne 4-6 litrov krvi vie asi väčšina z nás. Tušili ste ale, že naša krv je najvýživnejšie pleťové sérum a môžeme vďaka nej omladnúť? Ošetrenie Drakula terapia (PRP) je založené na regeneračnom účinku krvnej plazmy, ktorá je veľmi bohatá na rastové faktory, prírodné proteíny a imunoglobulíny. Na klinike REVIVE pracujeme s tzv. ACP plazmou, ktorá má v porovnaní s klasickou plazmou až 2,6-krát vyššiu koncentráciu rastových faktorov a výsledok zákroku je tak intenzívnejší.

 

Pre koho je vhodná Drakula terapia

V estetickej medicíne sa ošetrenie krvnou plazmou Drakula terapia (PRP) využíva na:
– omladenie tváre, krku, dekoltu a chrbtov rúk,
– vyhladenie vrások na tvári, krku a dekolte,
– oživenie unavenej či vysušenej pokožky, ktorej chýba elasticita,
– ošetrenie jazvičiek po akné,
– ošetrenie tmavých kruhov pod očami,
– regeneráciu kože poškodenej slnkom alebo po laserových ošetreniach.

Zákrok je vhodný pre všetky vekové kategórie a typy pleti.

 

Ako prebieha Drakula terapia

Zákrok vrátane lokálneho znecitlivenia trvá približne 60 minút, pre klienta je maximálne komfortný. Na pokožku najprv nanesieme znecitlivujúci krém a necháme ho pôsobiť približne 30 minút. Potom urobíme klasický odber krvi z predlaktia. Krv sa odoberá do špeciálnej dvojitej striekačky Double Syringe, ktorá sa následne vloží do centrifúgy a v nej sa oddelia jednotlivé zložky krvi. Získame tak 100% autolognú ACP plazmu, s ktorou pracujeme ako jedna z mála kliník na Slovensku. ACP systém je plne uzavretý systém bez antikoagulantov, separačného gélu, aktivátorov či iných toxínov a nehrozí pri ňom riziko alergickej reakcie. Takto získanú autolognú plazmu potom injekčne vpravíme do pokožky tváre, krku, dekoltu či chrbtov rúk.

 

Efekt Drakula terapie

Približne 4-6 hodín po zákroku neodporúčame nanesenie make-upu ani umývanie tváre vodou. Po dobu 2-3 dní je potrebné vyhnúť sa nadmernému slnečnému žiareniu a takisto poteniu v saune.

Výsledok Drakula terapie je viditeľný po 3-4 týždňoch. Pre zlepšenie konečného efektu odporúčame ošetrenie opakovať 3-krát v mesačných intervaloch, následne stačí 1-krát za 6 mesiacov.

OBJEDNAŤ SA