fbpx

Oddelenia - Ošetrenie prístrojom Neogen

Ošetrenie prístrojom Neogen

  • Popis
  • Recenzie (0)

Popis

Pre koho je určené ošetrenie NeoGen

Zákrok odporúčame všetkým dámam, ale aj pánom, ktorých trápi ochabnutá pleť, výrazné vrásky, pigmentové škvrny či jazvičky po akné. NeoGen výrazne pomôže oživiť aj suchú pokožku, ktorá stratila elasticitu. Vďaka unikátnej technológii je ošetrenie vhodné pre všetky typy pleti.

 

Ako prebieha zákrok

Ošetrenie nitrogénovou plazmou NeoGen prebieha ambulantne. Na pokožku najprv nanesieme anestetický krém, ktorý necháme pôsobiť približne 20 – 30 minút. Vďaka nemu bude ošetrenie bezbolestné. Naším cieľom je zlepšiť štruktúru pokožky a dlhodobo ju zregenerovať nielen na povrchu, ale aj v hlbších vrstvách. Na tento účel využijeme plazmatickú energiu získanú zo stlačeného dusíka. Počas zákroku prístrojovo prehrejeme kožné štruktúry, ktoré stimulujú tvorbu nového kolagénu a elastínu. Klientka môže pociťovať teplo na koži, ktoré však po zákroku pominie. Ošetrenie je maximálne bezpečné a šetrné k pokožke. Nedochádza k žiadnemu narušeniu nervových vlákien ani prípadnej strate mimiky.

 

Hojenie a výsledný efekt

V porovnaní s CO2 lasermi je rekonvalescencia po ošetrení NeoGen až o polovicu kratšia. Niekoľko dní po zákroku sa koža začne odlupovať, čo jej dobrým signálom jej obnovy. Po dobu 10-14 dní po zákroku je potrebné chrániť pokožku pred intenzívnym slnečným žiarením. V prípade, že pôjdete na slnko, odporúčame použiť krém s dostatočne vysokým ochranným faktorom podľa pokynov lekára.

Výrazné zlepšenie stavu pleti je viditeľné už po 1 ošetrení. Efekt sa ďalej rozvíja v ďalších týždňoch resp. mesiacov. Je dlhodobý a trvá približne 1-2 roky. Výsledkom zákroku je dokonale spevnená, mladistvá a zdravá pokožka.

 

Výhody ošetrenia Neogen

– vhodné pre všetky typy pleti
– zákrok sa robí ambulantne a je bezbolestný
– žiadne otvorené rany a dlhodobá rekonvalescencia
– maximálna bezpečnosť a sterilita

 

Zaujalo vás ošetrenie NeoGen a radi by ste mali aj vy krásnu mladistvú pleť? Zverte sa do rúk našich špecialistov a cíťte sa opäť sebavedome a plná energie!

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.


Pridajte prvú recenziu pre “Ošetrenie prístrojom Neogen”

OBJEDNAŤ SA