Referencie

Len odporúčať môžem. Tak ako som mala obavy pred laserovou operáciou zlatej žily, tak som s úsmevom bez bolestí odchádzala domov. Profesionálny, priateľský, prosto ľudský prístup pána doktora Muranského, aj sestričky sú obdivuhodné. Veľké ďakujem!

Korínková, M.

Mala som tú česť zažiť dnes Vašu kliniku na vlastnej koži! Zo srdca ĎAKUJEM pánovi doktorovi Muranskému za ľudský a profesionálny prístup. Zákrok (laserová operácia hemoroidov) bol bezbolestný a profesionálne odvedený. Pán doktor má okolo seba veľmi príjemný a milý personál, vďaka ktorému pacient v pohode prekoná strach a obavy! Vôbec som nemala pocit, že idem na operáciu. Žiadny strach a žiadna bolesť. Vrelo odporúčam.

Divičanová M.

Určite odporúčam. MUDr. Július Muranský je výborný odborník . Jeho prístup je úžasný a tak isto chválim aj personál kliniky.

Bagová M.

Pán doktor Muranský má skvelý prístup, ľudský aj profesionálny. Čoskoro sa chystám na ďalší zákrok práve k nim pre domáce prostredie.

Prokop H.

Chcem sa poďakovať klinike Revive za úžasnú prácu, ktorú odviedli môjmu bratovi (plastická operácia viečok). Vrelo ju odporučam každému, kto ju potrebuje. Srdečná vďaka.

Taragelová Ľ.

Milý pán doktor Muranský, chcem sa Vám ešte raz nesmierne poďakovať. Včera som u Vás podstúpila laserovú operáciu hemoroidov a dnes už nemám žiadne bolesti. Neužívam žiadne analgetiká (lieky proti bolesti), už vôbec nekrvácam a snažím sa šetriť ako ste mi povedali. Ďakujem za skvelú bezbolestnú prácu.

Nižňanská I.

Bola som na výreze znamienka u pána dr. Muranského. S výkonom ale aj s výsledkom zahojenia rany som veľmi spokojná. Personál je veľmi milý a ochotný. Veľmi pekne Vám ďakujem. Pri výbere chirurga Vám vrelo odporúčam dr. Muranského.

Komrhelová M.

Už dlhšiu dobu ma trápili hemoroidy, ale vždy som návštevu proktológa presúvala na neskôr. Po pôrode sa však moje zdravotné ťažkosti výrazne zhoršili a musela som vyhľadať odbornú pomoc. Pán doktor ma najprv vyšetril a potom mi odporučil laserovú operáciu hemoroidov. Všetko prebehlo bez komplikácií a už za pár dní som bola úplne fit. Keby som vedela, že liečba je tak jednoduchá a hlavne bezbolestná, absolvovala by som operáciu už oveľa skôr.

Tóthová A.

Veľmi príjemní a profesionálni lekári. Dbajú na každý detail, aby pri liečbe nepodcenili ani najmenšiu maličkosť. Moje obrovské ďakujem patrí predovšetkým MUDr. Júliusovi Muranskému, u ktorého som podstúpila laserovú operáciu kŕčových žíl. Už pár dní po zákroku som sa mohla vrátiť do práce, takže žiadna dlhodobá PN ani náročná rekonvalescencia. Nepríjemný pocit ťažkých nôh a nočné kŕče úplne zmizli.

Bystríková E.

Bol som na operácii pupočného pruhu u pani doktorky Mudr. Reginy Muránskej a som veľmi spokojný. Privítal ma príjemný a ľudský personál a pomohol mi zabudnúť na strach zo zákroku, ktorý ma čakal. Kliniku REVIVE odporučam každému, koho čaká chirurgický zákrok a rozhodne sa pre jednodňovú chirurgiu. Ďakujem pani doktorke a personálu za profesionálny a ľudský prístup .

Marafko L.

Kliniku Revive musíme len a len odporúčať. Úžasný, ľudský prístup pána doktora a jeho sestričiek bol prekvapujúci na dnešnú dobu a dnešný stav zdravotníctva. Profesionalita na vysokej úrovni spolu s príjemným prostredím. To už dnes vidieť málokde . Ďakujeme.

Duranská K.

Na klinike REVIVE som podstúpil operáciu pupočnej hernie. Operoval ma MUDr. Július Muranský, ktorému by som rád touto cestou poďakoval. Je to nielen špičkový odborník na chirurgiu, ale aj úžasný človek. K pacientom je veľmi  ľudský, vypočuje vás a odpovie na všetky otázky. Takisto prístup anestéziológa a sestričiek je perfektný. Budem určite odporúčať ďalej svojim známym.

Novotný P.

Bola som na klinike Revive, u pána doktora MUDr. Júliusa Muranského na ošetrení drakulaterapia. Ďakujem pánovi doktori i celému personálu za vysoko odborný a veľmi ľudský prístup. Určite vám toto príjemné miesto odporúčam.

Antalíková S.

Bola som na vyšetrení žíl. S prístupom personálu som bola veľmi spokojná. Lekár bol veľmi príjemný, vyšetrenie prebiehalo v kľude, všetko mi bolo vysvetlené. Moja spokojnosť nech je aj vašou spokojnosťou. Vrelo odporúčam.

Valancová J.

Pán doktor Muranský je veľký odborník so skvelým prístupom k pacientom. Operoval mi žlčník, nemala som žiadne komplikácie, je veľmi ochotný a vie, čo robí. Odporúčam všetkými desiatimi.

Juríčková T.

Príjemný pán doktor Muránsky so sestričkou, skvelo zohratí, pôsobili ako”odľahčujúca anestéza”, čo uvoľnilo situáciu pred plánovaným zákrokom. Hodnotím vysoko pozitívne aj po profesijnej stránke. Vrelo odporúčam!

Poláková I.

Pán doktor bol veľmi milý, ústretový, všetko mi podrobne vysvetlil po odbornej stránke. Som veľmi spokojný.

Szabo I.

Pán doktor Muranský je jeden z mála lekárov, ktorí odborne lieči, nič nezanedbá a hlavne je ľudský. Kedykoľvek mu zavoláme, vždy zdvihne mobil, či je v práci či mimo nej, poradí, čo robiť v danom prípade. Každému odporučam.

Macurová Z.

Pán doktor Muranský svojou odbornosťou a ľudským prístupom vyliečil a zachránil diabetickú nohu pred amputáciou, liečba trvala cca rok. Keď nastali komplikácie, vždy mi zdvihol telefón, poradil a skontroloval nohu. Za našu rodinu obrovské ĎAKUJEME.

Franková M.

Pána doktora poznám osobne už niekoľko rokov. Je to odborník a človek s veľkým srdcom a ochotný vždy pomôcť.

Kisová D.

Pán doktor Muranský je odborník s dlhoročnou praxou, ochotný, ľudský a profesionálny. Rovnaký prístup má ku všetkým pacientom bez ohľadu na postavenie, rasu a národnosť. Jediné kritérium preňho je poskytnutie adekvátnej zdravotnej starostlivosti. Prajem mu veľa úspechov.

Pivková E.

Moje skúsenosti sú na jednotku. Pan doktor aj personál sú veľmi príjemní ľudia, skvelá starostlivosť.

Lichvárová P.

Super šikovný pán doktor aj personál.

Antalíková Z.

Poznám ho už veľa rokov. Je to skvelý chirurg s dlhoročnými skúsenosťami. Ak sa človek bojí, odľahčí situáciu humorom, ale nepodcení diagnózu. Chodia k nemu aj moji známi. Určite odporúčam.

Vargová Baková J.

Najlepší chirurg, akého sme v živote stretli. Je to veľký odborník, veľmi ľudský, milý, ústretový a veru aj fešný. Môjho muža operoval po 15 rokoch druhýkrát. Hneď nás spoznal a bol voči nám taký istý milý a ústretový. My ho môžeme len odporučiť! Želáme mu veľa úspechov!

Oláh H.

Pán doktor je výborný odborník, milý a dobrý človek. Bola som uňho na operácii hemoroidov. S prístupom som veľmi spokojná. Určite odporúčam !

Čižmáriková K.

Odporúčam lekárov z kliniky REVIVE. Odbornosť, profesionalita, šikovnosť a ľudskosť. Poznám osobne, a to aj po pracovnej stránke.

Kubincová Hutníková J.