fbpx

Referencie

Klinika absolútne na úrovni od komunikácie, termínov či poradenstva.

Sýkorová, Z.

Profesionalita, odbornosť, ochota a ústretovosť. Veľmi milý a empatický personál. Bol som na 100% spokojný a bezvýhradne odporúčam.

Ilavský, M.

Profesionálny prístup lekára i ostatného personálu. Dohodnutý čas je dodržiavaný. Starostlivosť o pacienta aj po vykonaní zákroku. Doporučujem vás všetkým svojim známym.

Tomala, D.

Ochotný a ústretový personál, ľudský prístup, profesionalita. Veľká spokojnosť. Odporúčam.

Nováková, N.

Krásne prostredie, v ktorom sa človek cíti v pohode. Skvelý personál, perfektný pán doktor, nemám čo viac dodať. Len veľké ďakujem za vašu starostlivosť.

Balážová, I.

Nedá sa slovami vyjadriť ako ďakujem celému tímu kliniky REVIVE. Operácia fistuly… Konečne klinika, kde vedia, čo s tým robiť!!! Po operácii je o vás postarané, že sa vám ani domov nechce. Veľmi príjemné prostredie, personál neskutočne milý a profesionálny. MUDr. Muranský TOP pán doktor. Nikdy neoľutujete!

Hlavatá, P.

Všetko excelentné. MUDr. Muranský je skvelý lekár po profesionálnej aj komunikačnej stránke. Tak isto ostatný personál a sestričky na výbornú.

Kochanová, M.

Maximálna spokojnosť, ktorá sa ani nedá vyjadriť slovami. Som rada, že som si vybrala túto kliniku. Profesionálny prístup, odbornosť, ľudskosť. Úžasný pán doktor, úžasná sestrička. Veľmi ďakujem.

Knapeková, M.

Úžasne milý a usmiaty personál, bezbolestne a profesionálne odvedený zákrok! S radosťou sa ku Vám vrátim.

Skokaneková, R.

Profesionálne jednanie, zákrok bol zložitý, ale pán doktor mna ubezpečil, že všetko sa podarilo vybrať na prvýkrát. Lekári však boli veľmi citliví, ochotní a hlavne ľudskí. Ďakujem za pomoc.

Vrablicová, K.

Pán doktor Muranský vďaka, ste ľudský a starostlivý. A tiež personál veľmi milý.

Farkaš, M.

Lepšie zdravotnícke služby som este nezažil. Ste naozaj najlepší.

Škrabák, M.

Chcem sa poďakovať celému tímu, ktorý sa o mňa starali. Vynikajúci prístup od začiatku až po prepustení do domácej starostlivosti. Pán doktor na telefóne v prípade potreby. Lepšie som si nemohla vybrať, veľmi mi pomohli. Celému tímu veľká vďaka. Vrelo odporúčam kliniku REVIVE.

Uhlíková, Z.

Služby kliniky boli presne ako som očakávala, príjemné prostredie a bez čakania. Pán doktor MUDr. Gabriel Kovács presne vedel, čo potrebujem a slečna na recepcii bola neskutočne zlatá.

Slaninková, J.

Najlepšie služby tohto druhu v SR.

Bott, B.

Dnes som absolvoval operáciu hemoroidov. Chcem sa aj takto poďakovať pánovi doktorovi Muranskému a celému kolektívu za profesionálny a ľudský prístup. Už viem, že všetky referencie zo zdravotníckeho prostredia, čo som počul na jeho adresu boli pravda a som neskutočne rád, že na tento zákrok som si vybral práve jeho a jeho tím.

Lorincz, M.

Pred vyše týždňom som absolvovala operáciu – lepenie kŕčových žíl, s ktorou som veľmi spokojná. Ďakujem p. Mudr. Muranskému za ľudský prístup, nakoľko som mala obavy z operácie. Prajem mu veľa ďalších spokojných pacientov a pevné zdravie.

Ševelová, D.

Pred mesiacom som na klinike absolvovala operáciu slabinovej hernie. Veľmi pekne by som sa chcela poďakovať celému teamu kliniky na čele s p. MUDr. Muranským. Sú úžasní, ľudskí a profesionálni, povzbudia, zasmejú sa s vami, budete sa tam cítiť ako doma. Kliniku vrelo odporúčam a určite v blízkej budúcnosti opäť jej služby využijem.

Blažeková, M.

Pred mesiacom som podstúpila operáciu žlčníka na tejto perfektnej klinike. Moje obrovské poďakovanie patrí Mudr. Júliusovi Muranskému a jeho tímu. Pri každej návšteve som sa stretla s vysokou profesionalitou, odbornosťou a ľudskosťou, ktoré vždy zahnali moje obavy, strach a v neposlednom rade niekoľko mesačnú bolesť. Mudr. Július Muranský je skvelý odborník, vždy všetko v pokoji vysvetlí, poradí, vyšetrí, zodpovie a to všetko s ľudským prístupom. Môj strach z operácie odbúral a olahčil s úsmevom cely tím na čele s pánom doktorom. Revive je ten správny názov kliniky – naozaj vrátia pacienta späť k plnohodnotnénu životu. Ešte raz ĎAKUJEM.

Botha, B.

Profesionálny a ľudský prístup. Po operácii veľká spokojnosť a veľmi rýchle vybavenie. Obrovské ďakujem.

Pšenková, J.

Chceme sa poďakovať klinike Revive už druhýkrát a hlavne pánovi doktorovi Muranskému za to, že zachránil život môjmu manželovi a to doslovne. Ďakujeme za jeho ľudskosť a ochotu pomáhať pacientom a zvlášť dnes keď všade panuje pandémia. Dnes je to vzácnosť nájsť takého doktora, ktorý pomáha pacientom, keď veľké nemocnice zatvárajú dvere pred chorými. Týmto by som chcela odporučiť túto kliniku, lebo vďaka celému kolektívu sa tam človek cíti ako na návšteve u dobrých priateľov. Prajem, aby sa darilo celej klinike a veľa spokojných pacientov.

Szakalová, S.

Dnes som absolvovala zákrok na klinike REVIVE. Touto cestou sa chcem ešte raz poďakovať pánovi doktorovi Muranskému za profesionálny prístup a aj celému personálu. Ďakujem vám, ste úžasní ľudia a vkladáte do svojej práce kus srdiečka.

Kulichová, Z.

Vybral som si MUDr. Muranského na základe Google hodnotení a nesklamal. Som veľmi spokojný s operáciou, priebehom, prístupom aj liečením. Vrele odporúčam.

Dobiš, M.

Pán doktor Július Muránsky je nadmieru profesionálny, ľudský a na každú otázku mi odpovedal a vysvetlil, čo mi nebolo jasné. Zákroky som absolvoval aj v celkovej aj lokálnej anestézii – hernia a zlatá žila. Moju dôveru má na 101% . Bol som spokojný a vrelo odporúčam. Samozrejme nezabudnem ani na výborného anestéziológa a sestričku. Prajem veľa úspechov celému tímu.

Dérer, V.

Rada by som sa poďakovala pánovi doktorovi Mudr. Muranskému za jeho profesionalitu, rýchly termín a dôveru počas operácie, aj následnej kontroly. Taktiež ďakujem za príjemný priateľský prístup a flexibilitu. Príjemné prostredie, odporúčam a ďakujem.

Matyasová, K.

Rýchle a promptné dohodnutie termínu. Zákrok (výber znamienok) prebehol v poriadku a bez komplikácii. Milý personál od recepcie až po doktora. Odporúčam !

Vitek, J.

Na klinike REVIVE som absolvovala zákrok lepenie kŕčových žíl, s ktorým som veľmi spokojná a takto sa chcem poďakovať pánovi doktorovi Muraanskému za milý a profesionálny prístup. Taktiež chcem poďakovať celému tímu na tejto peknej a modernej klinike. Určite všetkým vrelo odporúčam!

Rochfaluši, D.

Ďakujem MUDr. Muranskému a celému jeho tímu. Na Klinike Revive nájdete nielen profesionalitu a odbornosť, ale aj ľudský prístup, porozumenie, ochotu a dôslednosť. Je to tím ľudí, ktorí majú svoju prácu radi a je to vidieť. Ďakujem a pevné zdravie želám!

Baláž, S.

Pán doktor Muranský je skvelý lekár a skvelý človek, ktorému by som sa bez váhania zverila opäť do rúk. Profesionálny, ale zároveň priateľský a otvorený prístup, vďaka ktorému som do jeho ambulancie aj napriek obávam chodila s úsmevom. Na vašom zdraví (moja operácia dopadla na výbornú) mu záleží rovnako ako na vašej celkovej pohode a dobrej nálade, ktorou sám srší. Tím kliniky Revive je tiež veľmi príjemný a celková atmosféra pred operáciou vám ani nedovolí mať strach. Veľké ďakujem!

Horská, Ľ.

Chcem sa poďakovať Mudr. Júliusovi Muranskému za operáciu kŕčových žíl metódou VenaSeal. Ďakujem za prístup, pomoc, odpovede a výbornú operáciu. Je to pre mňa odborník, ktorému plne dôverujem.

Pavlovová, E.

Bol som milo prekvapený, ako sa dá intímna záležitosť na proktológii riešiť s úsmevom. Už sa budúcej operácie nebojím. Ďakujem.

Tomala, D.

Personál milý, pán doktor pekne všetko vysvetlil, urobil vyšetrenie a objednal na zákrok. Prostredie pekné a moderne vybavené.

Okruhlicová, A.

Absolútna spokojnosť. Veľmi profesionálny prístup personálu, ľudský prístup ošetrujúceho lekára, špičkové poradenstvo a konzultácia na vysokej odbornej úrovni.

Kováčik, A.

Veľká vďaka REVIVE klinike, osobitne p. Dr. Muranskému a celému kolektívu za komplikovanú operáciu pruhu. Chcem poďakovať za jeho ľudský prístup vždy s úsmevom a samozrejme za jeho lekársku profesionalitu. Želám naďalej pevné zdravie a veľa pracovných úspechov.

Duchoňová, B.

Prostredie, vykonaný zákrok a personál na vysokej úrovni. Maximálna spokojnosť. Ďakujem.

Marciňa, R.

Som po operácii pruhu, cítim sa dobre. Veľmi pekne ďakujem celému tímu za starostlivosť. Vrelo doporučujem každému . Úžasný ľudský prístup vás rýchlo zbaví stresu a strachu zo zákroku. Ak bude treba, aj v budúcnosti sa s istotou obrátim práve na kliniku REVIVE a pána doktora Muranského .

Diňová, J.

Velmi milí personál a hlavne výborný odborník pán doktor Muranský.

Volovárová, I.

Pán doktor Muranský mi opravil pruh, čo sa mi spravil nad pupkom. Operáciu spravil v lokálnej anestézii, celé to trvalo sotva 3 hodiny od príchodu do ambulancie až do odchodu domov. Cením si prístup lekára aj sestričiek, všetko prebehlo úplne bez problémov a aj bez bolesti. Deň po operácii som sa v kľude mohol vrátiť k bežnému životu, akurát športovať nemôžem, čo je ale očakávaný scenár pri operácii pruhu. Dokonca deň po operácii som už ani nemusel brať lieky proti bolesti, nebol na to dôvod. Ak to porovnám so štátnou nemocnicou, kde by ma kvôli rovnakej operácii dali do celkovej narkózy a držali ma tam celý týždeň, toto je neporovnateľne lepšie riešenie podľa mňa. Pokiaľ budem aj v budúcnosti potrebovať nejaký chirurgický zákrok, určite sa zastavím znova a dám si ho spraviť v REVIVE. Ďakujem doktorovi aj personálu za super prístup a vydarenú bezproblémovú operáciu.

Mašek, M.

Som 2 týždne po laserovej operácii hemoroidov. Chcela by som sa poďakovať pánovi doktorovi Muranskému za profesionálny a ľudský prístup. Bála som sa pooperačných bolestí a problémov, ale operácia prebehla bez komplikácií a k mojej úplnej spokojnosti. Každému doporučujem.

Ratzová, E.

Pred pár mesiacmi sa mi vytvoril z cvičenia vo fitku pruh. Dlho som uvažoval, či sa rozhodnúť pre klasickú alebo laparoskopickú operáciu pruhu. Nakoľko som osobný tréner, potreboval som sa čo najskôr vrátiť ku svojmu zamestnaniu. Pani doktorka mi preto odporučila laparoskopickú operáciu. Rád by som jej touto cestou poďakoval a zaželal veľa spokojných pacientov.

Franc, A.

Fantastický a ľudský prístup pána doktora Muranského, taktiež personálu. Vysoká úroveň a veľká spokojnosť.

Kovačková, J.

Pred 3 mesiacmi som podstúpila laparoskopickú operáciu žlčníka u MUDr. Reginy Muranskej. Všetko prebehlo bez komplikácií a na druhý deň ráno ma prepustili domov. Pani doktorka bola veľmi milá a s ľudským prístupom. Prostredie kliniky príjemné, pripomína viac hotel ako nemocnicu.

Zelinová, J.

Super prístup a odbornosť pani doktorky Muranskej. Okamžité riešenie. Ďakujem.

Škutil, I.

Veľmi príjemní všetci zamestnanci kliniky. Aj nepríjemné záležitosti sa dajú riešiť bez strachu a úplne uvoľnene.

Krčmárová, Z.

Bola som veľmi spokojná. Milý a príjemný pán doktor MUDr. Július Muranský. Veľmi ľudský a cítiť z neho úprimný záujem o pacienta. Veľká spokojnosť aj s odporučenou liečbou.

Rybárska, L.

Naozaj príjemná, sympatická a šikovná doktorka. Už pár dní po laparoskopickej operácii pruhu som bola opäť v plnej sile a mohla sa venovať bežným činnostiam vrátane starostlivosti o deti. Veľké ďakujem pani doktorke MUDr. Regine Muranskej.

Kovácsová, B.

Príjemné prostredie, milý personál a skvelý prístup pani doktorky Reginy Muranskej. Odporúčam. Bola som veľmi spokojná.

 

Cejchová, M.

Na klinike Revive som podstúpila laserovú liečbu inkontinencie GYNOLASER. Bola som veľmi spokojná zo zákrokom, veľmi odporúčam ženám, netreba sa báť. Veľmi dobrý prístup celého personálu.

Demková, J.

Dnes som absolvoval zákrok (laserová operáciu hemoroidov), s ktorým som maximálne spokojný. Milý, príjemný prístup celého kolektívu pána doktora Muranského, krásne prostredie a veľká profesionalita. Určite odporúčam a ďakujem.

Deák, I.

Rád by som sa poďakoval pani doktorke Muranskej za profesionálny a zároveň ľudský prístup. Na konci decembra mi robila laparoskopickú operáciu slepého čreva. Zo zákroku a hlavne z narkózy som mal veľký strach. Pani doktorka mi však všetko starostlivo vysvetlila a ubezpečila ma, že to bude v poriadku. Som rád, že som podstúpil operáciu práve u nej.

Zajac, Ľ.

Len odporúčať môžem. Tak ako som mala obavy pred laserovou operáciou zlatej žily, tak som s úsmevom bez bolestí odchádzala domov. Profesionálny, priateľský, prosto ľudský prístup pána doktora Muranského, aj sestričky sú obdivuhodné. Veľké ďakujem!

Korínková, M.

Mala som tú česť zažiť dnes Vašu kliniku na vlastnej koži! Zo srdca ĎAKUJEM pánovi doktorovi Muranskému za ľudský a profesionálny prístup. Zákrok (laserová operácia hemoroidov) bol bezbolestný a profesionálne odvedený. Pán doktor má okolo seba veľmi príjemný a milý personál, vďaka ktorému pacient v pohode prekoná strach a obavy! Vôbec som nemala pocit, že idem na operáciu. Žiadny strach a žiadna bolesť. Vrelo odporúčam.

Divičanová M.

Určite odporúčam. MUDr. Július Muranský je výborný odborník . Jeho prístup je úžasný a tak isto chválim aj personál kliniky.

Bagová M.

Pán doktor Muranský má skvelý prístup, ľudský aj profesionálny. Čoskoro sa chystám na ďalší zákrok práve k nim pre domáce prostredie.

Prokop H.

Chcem sa poďakovať klinike Revive za úžasnú prácu, ktorú odviedli môjmu bratovi (plastická operácia viečok). Vrelo ju odporučam každému, kto ju potrebuje. Srdečná vďaka.

Taragelová Ľ.

Milý pán doktor Muranský, chcem sa Vám ešte raz nesmierne poďakovať. Včera som u Vás podstúpila laserovú operáciu hemoroidov a dnes už nemám žiadne bolesti. Neužívam žiadne analgetiká (lieky proti bolesti), už vôbec nekrvácam a snažím sa šetriť ako ste mi povedali. Ďakujem za skvelú bezbolestnú prácu.

Nižňanská I.

Bola som na výreze znamienka u pána dr. Muranského. S výkonom ale aj s výsledkom zahojenia rany som veľmi spokojná. Personál je veľmi milý a ochotný. Veľmi pekne Vám ďakujem. Pri výbere chirurga Vám vrelo odporúčam dr. Muranského.

Komrhelová M.

Už dlhšiu dobu ma trápili hemoroidy, ale vždy som návštevu proktológa presúvala na neskôr. Po pôrode sa však moje zdravotné ťažkosti výrazne zhoršili a musela som vyhľadať odbornú pomoc. Pán doktor ma najprv vyšetril a potom mi odporučil laserovú operáciu hemoroidov. Všetko prebehlo bez komplikácií a už za pár dní som bola úplne fit. Keby som vedela, že liečba je tak jednoduchá a hlavne bezbolestná, absolvovala by som operáciu už oveľa skôr.

Tóthová A.

Veľmi príjemní a profesionálni lekári. Dbajú na každý detail, aby pri liečbe nepodcenili ani najmenšiu maličkosť. Moje obrovské ďakujem patrí predovšetkým MUDr. Júliusovi Muranskému, u ktorého som podstúpila laserovú operáciu kŕčových žíl. Už pár dní po zákroku som sa mohla vrátiť do práce, takže žiadna dlhodobá PN ani náročná rekonvalescencia. Nepríjemný pocit ťažkých nôh a nočné kŕče úplne zmizli.

Bystríková E.

Bol som na operácii pupočného pruhu u pani doktorky Mudr. Reginy Muránskej a som veľmi spokojný. Privítal ma príjemný a ľudský personál a pomohol mi zabudnúť na strach zo zákroku, ktorý ma čakal. Kliniku REVIVE odporučam každému, koho čaká chirurgický zákrok a rozhodne sa pre jednodňovú chirurgiu. Ďakujem pani doktorke a personálu za profesionálny a ľudský prístup .

Marafko L.

Kliniku Revive musíme len a len odporúčať. Úžasný, ľudský prístup pána doktora a jeho sestričiek bol prekvapujúci na dnešnú dobu a dnešný stav zdravotníctva. Profesionalita na vysokej úrovni spolu s príjemným prostredím. To už dnes vidieť málokde . Ďakujeme.

Duranská K.

Na klinike REVIVE som podstúpil operáciu pupočnej hernie. Operoval ma MUDr. Július Muranský, ktorému by som rád touto cestou poďakoval. Je to nielen špičkový odborník na chirurgiu, ale aj úžasný človek. K pacientom je veľmi  ľudský, vypočuje vás a odpovie na všetky otázky. Takisto prístup anestéziológa a sestričiek je perfektný. Budem určite odporúčať ďalej svojim známym.

Novotný P.

Bola som na klinike Revive, u pána doktora MUDr. Júliusa Muranského na ošetrení drakulaterapia. Ďakujem pánovi doktori i celému personálu za vysoko odborný a veľmi ľudský prístup. Určite vám toto príjemné miesto odporúčam.

Antalíková S.

Bola som na vyšetrení žíl. S prístupom personálu som bola veľmi spokojná. Lekár bol veľmi príjemný, vyšetrenie prebiehalo v kľude, všetko mi bolo vysvetlené. Moja spokojnosť nech je aj vašou spokojnosťou. Vrelo odporúčam.

Valancová J.

Pán doktor Muranský je veľký odborník so skvelým prístupom k pacientom. Operoval mi žlčník, nemala som žiadne komplikácie, je veľmi ochotný a vie, čo robí. Odporúčam všetkými desiatimi.

Juríčková T.

Príjemný pán doktor Muránsky so sestričkou, skvelo zohratí, pôsobili ako”odľahčujúca anestéza”, čo uvoľnilo situáciu pred plánovaným zákrokom. Hodnotím vysoko pozitívne aj po profesijnej stránke. Vrelo odporúčam!

Poláková I.

Pán doktor bol veľmi milý, ústretový, všetko mi podrobne vysvetlil po odbornej stránke. Som veľmi spokojný.

Szabo I.

Pán doktor Muranský je jeden z mála lekárov, ktorí odborne lieči, nič nezanedbá a hlavne je ľudský. Kedykoľvek mu zavoláme, vždy zdvihne mobil, či je v práci či mimo nej, poradí, čo robiť v danom prípade. Každému odporučam.

Macurová Z.

Pán doktor Muranský svojou odbornosťou a ľudským prístupom vyliečil a zachránil diabetickú nohu pred amputáciou, liečba trvala cca rok. Keď nastali komplikácie, vždy mi zdvihol telefón, poradil a skontroloval nohu. Za našu rodinu obrovské ĎAKUJEME.

Franková M.

Pána doktora poznám osobne už niekoľko rokov. Je to odborník a človek s veľkým srdcom a ochotný vždy pomôcť.

Kisová D.

Pán doktor Muranský je odborník s dlhoročnou praxou, ochotný, ľudský a profesionálny. Rovnaký prístup má ku všetkým pacientom bez ohľadu na postavenie, rasu a národnosť. Jediné kritérium preňho je poskytnutie adekvátnej zdravotnej starostlivosti. Prajem mu veľa úspechov.

Pivková E.

Moje skúsenosti sú na jednotku. Pan doktor aj personál sú veľmi príjemní ľudia, skvelá starostlivosť.

Lichvárová P.

Super šikovný pán doktor aj personál.

Antalíková Z.

Poznám ho už veľa rokov. Je to skvelý chirurg s dlhoročnými skúsenosťami. Ak sa človek bojí, odľahčí situáciu humorom, ale nepodcení diagnózu. Chodia k nemu aj moji známi. Určite odporúčam.

Vargová Baková J.

Najlepší chirurg, akého sme v živote stretli. Je to veľký odborník, veľmi ľudský, milý, ústretový a veru aj fešný. Môjho muža operoval po 15 rokoch druhýkrát. Hneď nás spoznal a bol voči nám taký istý milý a ústretový. My ho môžeme len odporučiť! Želáme mu veľa úspechov!

Oláh H.

Pán doktor je výborný odborník, milý a dobrý človek. Bola som uňho na operácii hemoroidov. S prístupom som veľmi spokojná. Určite odporúčam !

Čižmáriková K.

Odporúčam lekárov z kliniky REVIVE. Odbornosť, profesionalita, šikovnosť a ľudskosť. Poznám osobne, a to aj po pracovnej stránke.

Kubincová Hutníková J.

SME ZMLUVNÝM PARTNEROM UNIONU a DÔVERY v odbore JEDNODŇOVÁ CHIRURGIA. Skryť