fbpx

O nás

Kto sme

Sme tím dlhodobo pracujúci v zdravotníctve a prinášame Vám profesionálne a individuálne nastavenú liečbu. Vaše zdravie, krása a plnohodnotný život sú pre nás najdôležitejšími faktormi.

Máme za sebou rozsiahlu chirurgickú prax, denne vykonávame rôzne operačné výkony vrátane miniinvazívnych techník. Za sebou už máme viac ako 3120 samostatne vykonaných operácií a spokojných pacientov. Týždenne ošetríme a konzultujeme približne 120 pacientov.

Za posledný rok máme 836 zákrokov na hemoroidoch vo všetkých stupňoch. Obracajú sa na nás pacienti z celého Slovenska s komplikáciami po klasických operáciách, ale aj priamo k prvotnému vyšetreniu.  Najčastejšími komplikáciami sú bolesti, opakované vyklenujúce sa hemoroidy s krvácaním, zápalmi, odumieraním…

Vedúci lekár našej kliniky, MUDr. Július Muranský, MPH., je  skúsený chirurg s viac než 20-ročnou praxou. Špecializuje sa na liečbu ochorení konečníka vrátane hemoroidov, fistúl, fisúr, abscesov …), liečbu kŕčových žíl, operácie žlčníka, pruhu/hernie a slepého čreva, vrátane laparoskopických operácií.

0
Vykonaných operácií
0
Konzultácií týždenne
0
zákrokov na hemoroidoch za posledný rok

"Vaše zdravie, krása a plnohodnotný život sú pre nás najdôležitejšími faktormi."

Neváhajte a kontaktujte nás!

SME ZMLUVNÝM PARTNEROM UNIONU a DÔVERY v odbore JEDNODŇOVÁ CHIRURGIA. Skryť